Startlista Terräng-DM

 

Maria Eriksson K35 1976 IF Start
Hanna Fridhamre K35 1977 IFK Nora
Camilla Söderberg K35 1977 Örebro AIK
Tove Anger K35 1980 Örebro AIK
Maria Skoglund K35 1977 Östansjö SK
Anna Nilsson  K40 1971 IF Start
Anna Öhling  K40 1974 IF Start
Jenny Daleryd  K40 1975 IF Start
Monika Forslund K40 1974 IFK Nora
Sofia Josefson K40 1975 Karlslunds IF
Mikaela Kemppi K40 1973 Örebro AIK
Tina Åbjörn K40 1975 Örebro AIK
Anna Pettersson  K45 1970 IF Start
Anna Richardsson  K45 1970 IF Start
Helene Nilsson  K45 1966 IF Start
Stina Pettersson  K45 1966 IF Start
Maria Engström  K50 1962 IF Start
Leila Toivonen K50 1961 Storådalens SK
Anna Levin K50 1965 Örebro AIK
Eva Lisa Stenmarck Fjällström K60 1954 IF Start
Rose Marie Enmalm  K60 1954 IF Start
Susanne Malmqvist  K60 1952 IF Start
Ann-Britt Eriksson K65 1949 IF Start
Ingegerd Eklund K70 1941 Brohyttans IF
Catharina Wahlstedt  K70 1944 IF Start
Birgitta Jansson K70 1942 Storådalens SK
Sofia Persson KJ 1994 Östansjö SK
Anna Bergdahl KS 1988 IF Start
Tiina Linnér  KS 1987 IF Start
Tina Näfver  KS 1987 IF Start
Ida Larsson KS 1990 Örebro AIK
Daniel Andersson M35 1977 IF Start
Johan Östman  M35 1976 IF Start
Mats Bäckström M35 1980 IF Start
Johan Stamm M35 1978 Nature Running
Erik Anfält M35 1976 Örebro AIK
Esan Ajanovic M35 1978 Örebro AIK
Fernando Galindo M35 1977 Örebro AIK
Ludvig Börjesson M35 1977 Örebro AIK
Mikael Selvin M35 1978 Örebro AIK
Morgan Pätsi M35 1977 Örebro AIK
Ola Hellström M35 1978 Örebro AIK
Pär Englund M35 1977 Örebro AIK
Fredrik Eliasson M40 1974 IF Start
Mattias Nilsson M40 1971 IF Start
Tommy Theoren  M40 1972 IF Start
Jonas Rosengren M40 1972 KFUM Örebro Friidrott
Mikael Nornvik M45 1969 Glanshammars IF
Jonas Öhrn  M45 1969 IF Start
Roland Eriksson  M45 1967 IF Start
Lasse Höög M45 1966 Kumla SF
Jimmy Holm M45 1968 Laxå OK
Kenneth Karlsson M45 1966 Åsbro GoIF
Eric Andersson M45 1970 Örebro AIK
Jesper Damström M45 1970 Örebro AIK
Karin Lindblom M45 1970 Örebro AIK
Matt Ford M45 1968 Örebro AIK
Peter Törnqvist M45 1969 Östansjö SK
Joakim Tillman M50 1963 Örebro AIK
Stig Jonsson M50 1962 Laxå OK
Thomas Bergman M50 1962 Örebro AIK
Torbjörn Sjölander M50 1961 Örebro AIK
Lars Karlsson M50 1964 Östansjö SK
Patrik Johansson M50 1965 Östansjö SK
Stefan Skytt M50 1963 Östansjö SK
Torbjörn Persson M50 1963 Östansjö SK
Leif Andersson  M55 1957 IF Start
Sven Nilsson M55 1958 IF Start
Bo Wilhemsson M55 1960 Åsbro GoIF
Mats Bergvall M55 1959 Östansjö SK
Bosse Engborg M60 1955 Hällefors Löparklubb
Tauno Mertala  M60 1953 IF Start
Ove Karasiak M60 1953 Åsbro GoIF
Hans Backström M60 1953 Östansjö SK
Mats Stenmarck  M65 1950 IF Start
Eric Malm M65 1949 IFK Nora
Bengt Nilsson M65 1949 Östansjö SK
Sven Olof Olofsson M65 1946 Östansjö SK
Sven-Olof Dahlgren M70 1944 Kopparbergs IF
Arne Evertsson M70 1941 Storådalens SK
Sture Bodare M70  1944 Glanshammars IF
Samuel Eriksson M75 1938 Brohyttans IF
Anders Ellow Motion 8 km 1982 Eskilstuna IK
Thomas Johansson Motion 8 km 1953 Garphyttan
Johan Ingjald  MS 1987 IF Start
Per Arvidsson MS 1986 IF Start
Matthias Viktorsson MS 1982 Karlslunds IF
Martin Regborn MS 1992 KFUM Örebro Friidrott
Pontus Lundgren MS 1991 Åsbro GoIF
Armando Hurtado Sandoval MS 1984 Örebro AIK
Daniel Johansson MS 1986 Örebro AIK
Erik Högkvist MS 1989 Örebro AIK
Erik Åkerling MS 1985 Örebro AIK
Fredrik Neuman MS 1985 Örebro AIK
Gustav Grek MS 1982 Örebro AIK
Johan Jongen MS 1982 Örebro AIK
Karl Kind MS 1990 Örebro AIK
Liduina van Sitteren MS 1989 Örebro AIK
Mattias Nätterlund MS 1986 Örebro AIK
Robert Larsson MS 1986 Örebro AIK
Stefan Gunnarsson MS 1986 Örebro AIK
Andreas Jonsson MS 1990 Östansjö SK
Edwin Nylander  Ungdom 2001 IF Start
Filip Öhrn  Ungdom 1999 IF Start
Hugo Öhrn  Ungdom 2004 IF Start
Simon Nilsson  Ungdom 2001 IF Start
Oskar Persson Ungdom 2001 Östansjö SK

 

 

Copyright Örebro AIK 2009