Resultat Örebro AIK-medlemmar
Kilsbergsleden 6/11 R
Kilsbergsleden
Plac. | Namn | Klass | Tid |
12. | Jonas Nilsson | Män | 0:51:45 |
43. | Liduina van Sitteren | Kvinnor | 0:55:46 |
2. | Gustav Grek | Män | 0:56:08 |
10. | Björn Engqvist | Män | 0:58:28 |
17. | Pontus Linderoth | Män | 1:01:01 |
47. | Tuva Svedin | Kvinnor | 1:03:47 |
18. | Patrik Karpaty | Män | 1:04:52 |
1. | Edmund Kurt | Män | 1:05:24 |
4. | Jonas Svensson | Män | 1:05:38 |
26. | Therese Persson | Kvinnor | 1:09:40 |
6. | Eric Anderson | Män | 1:10:44 |
7. | Johan Sjö | Män | 1:10:47 |
29. | Nathalie Karlsson | Kvinnor | 1:13:23 |
8. | Santosh Boddeti | Män | 1:14:41 |
30. | Lisa Hjalmarsson | Kvinnor | 1:16:33 |
11. | Thomas Johansson | Män | 1:26:14 |
39. | Lena Johansson | Kvinnor | 1:30:34 |
40. | Anna-Karin Larsson | Kvinnor | 1:43:22 |
Terräng-SM 24/10 R
Terräng-SM
Terräng-SM
Plac. | Namn | Klass | Tid |
18. | Liduina van Sitteren | Kvinnor | 0:38:33 |
Plac. | Namn | Klass | Tid |
15. | Liduina van Sitteren | Kvinnor | 0:14:41 |
DM Västergötland 1500 m 11/10 R
DM Västergötland 1500 m
Plac. | Namn | Klass | Tid |
1. | Liduina van Sitteren | Kvinnor | 0:04:59,13 |
SM 10 KM 10/10 R
SM 10 KM
Plac. | Namn | Klass | Tid |
10. | Liduina van Sitteren PB | Kvinnor | 0:35:15 |
3. | Erica Lech | K40 | 0:35:18 |
16. | Björn Engqvist | M35 | 0:36:00 |
TEC 100 miles 10/10 R
TEC 100 miles
Plac. | Namn | Klass | Tid |
6. | Tina Åbjörn PB | Kvinnor | 24:04:55 |
7. | Anna-Karin Larsson PB | Kvinnor | 25:13:32 |
Örebro 24h 3/10 R
Örebro 24h
Örebro 24h
Plac. | Namn | Klass | Tid |
21. | Kristofer Olsson | Herrar | 24:00:00 |
Plac. | Namn | Klass | Tid |
8. | Torbjörn Sjölander | Herrar | 24:00:00 |
Hostruset 3/10 R
Hostruset
Plac. | Namn | Klass | Tid |
3. | Jonas Nilsson | Män | 0:16:04 |
4. | Gustaf Leonardsson | Män | 0:16:21 |
6. | Jonathan Kandelin | Män | 0:17:46 |
1. | Liduina van Sitteren | Kvinnor | 0:17:49 |
7. | Oskar Larsson | Män | 0:18:00 |
8. | Henrik Eriksson | Män | 0:18:08 |
2. | Viktor Ledström | M35 | 0:18:09 |
15. | Albert Ziegler | Män | 0:18:23 |
4. | Hanna Imhagen | Kvinnor | 0:19:54 |
3. | Roger Elimä | M40 | 0:20:45 |
3. | Mats Andersson | M50 | 0:20:46 |
3. | Johan Sjö | M35 | 0:21:13 |
3. | Nathalie Karlsson | Kvinnor | 0:22:12 |
3. | Ida Lilja | K35 | 0:22:19 |
4. | Jimmi Eriksson | M40 | 0:22:33 |
3. | Mikael Sandberg | M45 | 0:22:37 |
2. | Lisa Hjalmarsson | K40 | 0:24:38 |
4. | Frida Collin | Kvinnor | 0:26:11 |
5. | Ronny Collin | M50 | 0:26:23 |
Korta Terräng-DM 26/9 R
Korta Terräng-DM
Plac. | Namn | Klass | Tid |
4. | Oskar Larsson | MSen | 0:15:19 |
2. | Björn Engqvist | M35 | 0:15:40 |
2. | Johan Edström | M40 | 0:15:45 |
4. | Roger Elimä | M40 | 0:17:36 |
5. | Fredrik Hartman | M50 | 0:17:41 |
4. | Johan Sjö | M35 | 0:18:09 |
1. | Therese Persson | K45 | 0:18:31 |
4. | Mikael Sandberg | M45 | 0:19:29 |
TCS Lidingöloppet 15 26/9 R
TCS Lidingöloppet 15
TCS Lidingöloppet 15
Plac. | Namn | Klass | Tid |
16. | Liduina van Sitteren | Kvinnor | 0:59:47 |
Plac. | Namn | Klass | Tid |
2. | Erica Lech | Kvinnor | 2:05:42 |
Talludden Trail 20/9 R
Talludden Trail
Plac. | Namn | Klass | Tid |
8. | Rickard Bergström | Herrar | 0:48:06 |
23. | Tomas Galmén | Herrar | 0:53:01 |
DM 5000 m Närke 20/9 R
DM 5000 m Närke
Plac. | Namn | Klass | Tid |
7. | Jakob Nilsson | Män | 0:17:06,88 |
1. | Liduina van Sitteren | Kvinnor | 0:17:40,22 |
10. | Fredrik Johnsson | Män | 0:17:41,69 |
13. | Björn Engqvist PB | Män | 0:17:57,58 |
18. | Sören Forsberg | Män | 0:18:33,05 |
23. | Jonas Svensson PB | Män | 0:19:12,60 |
27. | Karl Kind | Män | 0:20:03,29 |
29. | Mikael Löf PB | Män | 0:20:05,05 |
6. | Lisa Hjalmarsson | Kvinnor | 0:23:30,65 |
Kalmar Malkars 21KM 19/9 R
Kalmar Malkars 21KM
Plac. | Namn | Klass | Tid |
10. | Fredrik Johnsson PB | Herrar | 1:16:04 |
1. | Erica Lech | Kvinnor | 1:18:42 |
6. | Julia Johnsson | Kvinnor | 1:34:46 |
Bergslagsleden Ultra 19/9 R
Bergslagsleden Ultra
Plac. | Namn | Klass | Tid |
1. | Erik Anfält | Herrar | 3:40:57 |
5. | Jonathan Kandelin | Herrar | 3:51:44 |
31. | Stefan Sager | Herrar | 4:50:07 |
32. | Martin Duberg | Herrar | 4:50:47 |
41. | Fredrik Hartman | Herrar | 5:05:08 |
48. | Richard Dahlgren (används ej) | Herrar | 5:19:14 |
50. | Stefan Gustafsson | Herrar | 5:20:44 |
52. | Jesper Johansson | Herrar | 5:25:32 |
58. | Anna-Karin Larsson | Damer | 5:40:35 |
59. | David Klingenhoff | Herrar | 5:40:41 |
60. | John Fredén | Herrar | 5:45:06 |
68. | Therese Persson | Damer | 5:59:57 |
72. | Edmund Kurt | Herrar | 6:02:42 |
76. | Lisa Jensen | Damer | 6:08:13 |
80. | Karin Andersson | Damer | 6:22:21 |
SM i Maraton 5/9 R
SM i Maraton
Plac. | Namn | Klass | Tid |
10. | Erik Anfält | Herrar | 2:27:08 |
5. | Liduina van Sitteren | Kvinnor | 2:49:36 |
Icebug Xperience West Coast Trail 2020 4/9 R
Icebug Xperience West Coast Trail 2020
Plac. | Namn | Klass | Tid |
21. | Björn Engqvist | Herrar | 5:56:37 |
Östansjöloppet 29/8 R
Östansjöloppet
Plac. | Namn | Klass | Tid |
2. | Jonas Nilsson | Män | 0:35:54 |
3. | Gustaf Leonardsson | Män | 0:36:48 |
1. | Liduina van Sitteren | Kvinnor | 0:38:39 |
9. | Roger Elimä | M40 | 0:45:47 |
3. | Therese Persson | K40 | 0:47:42 |
4. | Lisa Hjalmarsson | K40 | 0:53:53 |
Örebro AIK KM 5 km 26/8 R
Örebro AIK KM 5 km
Plac. | Namn | Klass | Tid |
1. | Gustaf Leonardsson PB | Män | 0:16:23 |
2. | Pär Johansson PB | Män | 0:16:48 |
3. | Martin Duberg PB | Män | 0:16:50 |
4. | Viktor Wikdahl PB | Män | 0:16:51 |
5. | Jonathan Kandelin | Män | 0:16:57 |
1. | Liduina van Sitteren PB | Kvinnor | 0:17:07 |
6. | Markus Liljenroth PB | Män | 0:17:09 |
7. | Jacob Halvarsson PB | Män | 0:17:15 |
8. | Björn Engqvist PB | Män | 0:17:19 |
9. | Fredrik Johnsson PB | Män | 0:17:22 |
10. | Oskar Larsson PB | Män | 0:17:24 |
11. | Johan Jendeberg | Män | 0:17:54 |
12. | Viktor Ledström | Män | 0:18:08 |
13. | Mikael Waldenborg PB | Män | 0:18:17 |
14. | Henrik Hellborg PB | Män | 0:18:38 |
15. | Johan Svanholm PB | Män | 0:18:42 |
16. | Rasmus Andersson PB | Män | 0:18:45 |
17. | Stefan Sager PB | Män | 0:19:02 |
18. | Eric Anderson PB | Män | 0:19:03 |
19. | Jonas Svensson | Män | 0:19:04 |
20. | Kristofer Björkman PB | Män | 0:19:05 |
21. | Jonas Fridberg PB (ÖAIK) | Män | 0:19:08 |
22. | Stefan Gustafsson PB | Män | 0:19:12 |
23. | Edmund Kurt PB | Män | 0:19:15 |
24. | Rickard Ahlberg PB | Män | 0:19:34 |
25. | Rickard Bergström PB | Män | 0:19:35 |
26. | David Klingenhoff PB | Män | 0:19:48 |
27. | Karl Kind | Män | 0:19:50 |
2. | Tuva Svedin PB | Kvinnor | 0:20:01 |
28. | Tomas Galmén PB | Män | 0:20:04 |
29. | Pär Nolin PB (ÖAIK) | Män | 0:20:22 |
30. | Torbjörn Sjölander PB | Män | 0:20:41 |
31. | Jonas Färnstrand PB (ÖAIK) | Män | 0:20:54 |
3. | Therese Persson | Kvinnor | 0:20:59 |
32. | Andreas Ahl PB (ÖAIK) | Män | 0:22:42 |
4. | Lisa Hjalmarsson | Kvinnor | 0:23:24 |
5. | Anna Hilmersson PB | Kvinnor | 0:25:35 |
6. | Lena Johansson PB | Kvinnor | 0:25:47 |
7. | Greta Ingberg PB | Kvinnor | 0:28:17 |
33. | Andreas Ingberg | Män | 0:28:17 |
Sommarspelen 25/8 R
Sommarspelen
Plac. | Namn | Klass | Tid |
4. | Fredrik Johnsson PB | Herrar | 0:16:15,76 |
25. | Liduina van Sitteren | Kvinnor | 0:17:30,45 |
Dovra Trail 23/8 R
Dovra Trail
Plac. | Namn | Klass | Tid |
2. | Erik Anfält | Herrar | 1:22:12 |
3. | Fredrik Härdfeldt | Herrar | 1:28:08 |
6. | Martin Duberg | Herrar | 1:31:03 |
7. | Björn Engqvist | Herrar | 1:34:46 |
1. | Erica Lech | Kvinnor | 1:34:50 |
16. | Stefan Sager | Herrar | 1:40:22 |
22. | Tomas Galmén | Herrar | 1:44:52 |
DM och VDM 10000 m för Närke 22/8 R
DM och VDM 10000 m för Närke
Plac. | Namn | Klass | Tid |
1. | Erik Anfält | M40 | 0:33:02,04 |
7. | Gustaf Leonardsson | Herrar | 0:36:12,14 |
1. | Liduina van Sitteren | Damer | 0:36:55,63 |
2. | Björn Engqvist | M35 | 0:38:17,57 |
1 . | Mats Johansson | M45 | 0:39:17,01 |
2. | Rickard Ahlberg | M50 | 0:41:14,56 |
4. | Mats Andersson | M50 | 0:42:27,76 |
20. | Karl Kind | Herrar | 0:42:42,90 |
2. | Therese Persson | K45 | 0:46:54,31 |
1. | Lisa Hjalmarsson | K40 | 0:52:11,24 |
Mariestads Marathon 22/8 R
Mariestads Marathon
Plac. | Namn | Klass | Tid |
3. | Fredrik Johnsson | Herrar | 3:03:53 |
10. | Torbjörn Sjölander | Herrar | 3:39:49 |
Friidrotts SM 2020 16/8 R
Friidrotts SM 2020
Plac. | Namn | Klass | Tid |
9. | Liduina van Sitteren | Kvinnor | 0:17:34,82 |
Friidrotts SM 2020 14/8 R
Friidrotts SM 2020
Plac. | Namn | Klass | Tid |
12. | Liduina van Sitteren | Kvinnor | 0:35:55,48 |
Hostfria ruset 13/8 R
Hostfria ruset
Plac. | Namn | Klass | Tid |
3. | Pär Johansson | Herrar | 0:17:04 |
8. | Rasmus Skoglund | Herrar | 0:18:39 |
Vi som inte fick plats på SM 12/8 R
Vi som inte fick plats på SM
Plac. | Namn | Klass | Tid |
21. | Gustaf Leonardsson PB | Herrar | 0:34:28,45 |
23. | Björn Engqvist | Herrar | 0:37:34,81 |
VikboVändan 8/8 R
VikboVändan
Plac. | Namn | Klass | Tid |
3. | Mikael Waldenborg | Herrar | 3:49:19 |
1. | Ing Marie Johansson | Damer | 3:49:21 |
KIA Fjällmaraton 1/8 R
KIA Fjällmaraton
Plac. | Namn | Klass | Tid |
8. | Erik Anfält | Herr Elit | 4:06:22 |
Tällberg Halvmarathon 1/8 R
Tällberg Halvmarathon
Plac. | Namn | Klass | Tid |
6. | Mikael Waldenborg | Herrar | 1:28:39 |
50. | Javad Aghili | Herrar | 2:06:59 |
SM Halvmaraton 2020 29/7 R
SM Halvmaraton 2020
Plac. | Namn | Klass | Tid |
35. | Jonas Nilsson | Herrar | 1:13:39 |
5. | Liduina van Sitteren | Damer | 1:17:46 |
Skövde Ultrafestival 2020 26/7 R
Skövde Ultrafestival 2020
Plac. | Namn | Klass | Tid |
3. | Jonas Svensson | Män | 6:00:00 |
Skövde Ultrafestival 2020 25/7 R
Skövde Ultrafestival 2020
Skövde Ultrafestival 2020
Plac. | Namn | Klass | Tid |
10. | Mikael Löf | Män | 24:00:00 |
Plac. | Namn | Klass | Tid |
3. | Jenny-Ann Ehrling | Kvinnor | 24:00:00 |
Drevsta Maraton 25/7 R
Drevsta Maraton
Plac. | Namn | Klass | Tid |
11. | Edmund Kurt | Herrar | 3:18:50 |
19. | Jonas Färnstrand | Herrar | 3:52:38 |
Bergslagen 100 Miles 24/7 R
Bergslagen 100 Miles
Plac. | Namn | Klass | Tid |
1. | Mats Johansson | Herrar | 21:24:10 |
5. | Fredrik Hartman | Herrar | 31:06:20 |
4. | Tina Åbjörn | Kvinnor | 31:06:20 |
7. | Jesper Johansson | Herrar | 31:53:58 |
5. | Therese Persson | Kvinnor | 31:53:58 |
Aros Invitational 18/7 R
Aros Invitational
Plac. | Namn | Klass | Tid |
1. | Liduina van Sitteren PB | Kvinnor | 0:16:51,10 |
Hornsjön Runt 18/7 R
Hornsjön Runt
Plac. | Namn | Klass | Tid |
3. | Fredrik Johnsson | Herrar | 0:41:08 |
3. | Julia Johnsson | Kvinnor | 0:49:07 |
Långlöparnas Kväll 30/6 R
Långlöparnas Kväll
Plac. | Namn | Klass | Tid |
11. | Fredrik Johnsson PB | Herrar | 0:34:08,30 |
2. | Liduina van Sitteren PB | Kvinnor | 0:35:05,68 |
23. | Björn Engqvist PB | Herrar | 0:36:05,52 |
Örebro AIK KM 10 km 24/6 R
Örebro AIK KM 10 km
Plac. | Namn | Klass | Tid |
1. | Erik Anfält | Herrar | 0:32:32,60 |
2. | Andreas Ingberg | Herrar | 0:33:05,30 |
3. | Gustaf Leonardsson PB | Herrar | 0:33:28,20 |
4. | Jonas Nilsson | Herrar | 0:34:27,70 |
5. | Fredrik Härdfeldt PB | Herrar | 0:34:31,10 |
6. | Martin Duberg | Herrar | 0:35:24,30 |
1. | Liduina van Sitteren | Kvinnor | 0:35:28,80 |
7. | Fredrik Johnsson | Herrar | 0:35:38,30 |
8. | Villem Raudsepp | Herrar | 0:35:43,10 |
9. | Björn Engqvist | Herrar | 0:36:29,30 |
10. | Viktor Wikdahl PB | Herrar | 0:36:37,80 |
2. | Erica Lech | Kvinnor | 0:36:41,90 |
11. | Erik Nilsson PB | Herrar | 0:37:10,80 |
12. | Mats Johansson PB | Herrar | 0:37:32,40 |
13. | Johan Edström | Herrar | 0:37:50,40 |
14. | Mikael Waldenborg | Herrar | 0:38:22,90 |
15. | Fredrik Zeitelberg PB | Herrar | 0:38:40,50 |
16. | Stefan Sager PB | Herrar | 0:39:00,60 |
17. | Rickard Dahlgren PB | Herrar | 0:39:07,70 |
18. | Johan Svanholm | Herrar | 0:39:13,90 |
19. | Kent Mossbäck PB | Herrar | 0:39:14,90 |
20. | Rasmus Andersson PB | Herrar | 0:39:17,70 |
21. | Bertil Sundin | Herrar | 0:40:00,60 |
22. | Peter Almroth | Herrar | 0:40:26 |
23. | Jesper Zakrisson | Herrar | 0:41:20,80 |
24. | Patrik Karpaty | Herrar | 0:41:44,80 |
25. | Rickard Bergström | Herrar | 0:42:22,10 |
26. | David Klingenhoff PB | Herrar | 0:42:31,70 |
27. | Anders Eklöv PB | Herrar | 0:43:20,20 |
28. | Karl Kind | Herrar | 0:43:56 |
3. | Therese Persson | Kvinnor | 0:44:22,90 |
29. | Jonas Färnstrand | Herrar | 0:44:27,70 |
30. | Johan Sjö | Herrar | 0:45:03,50 |
4. | Karin Andersson PB | Kvinnor | 0:45:41,40 |
31. | Javad Aghili PB | Herrar | 0:46:26,80 |
5. | Lisa Hjalmarsson | Kvinnor | 0:49:30,10 |
32. | Andreas Ahl PB | Herrar | 0:50:19,30 |
6. | Anna Hilmersson PB | Kvinnor | 0:54:13,40 |
Löparkväll Göteborg 14/6 R
Löparkväll Göteborg
Plac. | Namn | Klass | Tid |
2. | Liduina van Sitteren | Kvinnor | 35:15:21 |
Nora Marathon 21/3 R
Nora Marathon
Nora Marathon
Nora Marathon
Plac. | Namn | Klass | Tid |
2. | Gustaf Leonardsson PB | MSen | 2:41:27 |
1. | Liduina van Sitteren | KSen | 2:52:14 |
2. | Mats Johansson | M45 | 3:07:43 |
7. | Christoffer Smed | Msen | 3:18:53 |
2. | Rickard Dahlgren | M35 | 3:20:31 |
2. | Daniel Ögren | M40 | 3:21:00 |
3. | Jonas Lundin | M40 | 3:21:51 |
4. | Edmund Kurt | M45 | 3:21:57 |
4. | Fredrik Zeitelberg | M40 | 3:29:29 |
5. | Peter Almroth | M40 | 3:32:13 |
5. | Fredrik Hartman | M50 | 3:38:13 |
7. | Johan Svanholm | M40 | 3:40:21 |
9. | Rasmus Andersson PB (ÖAIK) | Msen | 3:41:10 |
6. | Lars-Åke Kvist | M45 | 3:43:07 |
8. | Jesper Zakrisson | M40 | 3:46:14 |
7. | Pär Ericzzon | M45 | 3:46:51 |
3. | Mikael Waldenborg | M35 | 3:47:54 |
8. | Jonas Fridberg | M45 | 3:48:34 |
6. | Eric Anderson | M50 | 3:49:43 |
4. | John Fredén PB (ÖAIK) | M35 | 3:52:02 |
1. | Therese Persson | K45 | 3:52:26 |
9. | Pär Nolin | M40 | 3:53:38 |
7. | Magnus Otterhed | M50 | 3:53:38 |
10. | Stefan Sager | M40 | 3:53:45 |
10. | Jonas Färnstrand | M45 | 3:54:41 |
11. | Stefan Sjögren | M45 | 3:57:58 |
12. | Tomas Galmén | M45 | 3:59:08 |
2. | Hanna Richter | K35 | 3:59:15 |
2. | Åsa Haglund | K50 | 4:15:42 |
3. | Karin Andersson PB (ÖAIK) | K35 | 4:15:43 |
3. | Karin Karlsson | K40 | 4:15:44 |
5. | Anders Eklöv | M35 | 4:21:32 |
2. | Josefin Ödman | KSen | 4:24:42 |
16. | Niclas Westholm | M45 | 4:25:45 |
17. | Dan Olsson | M45 | 4:29:52 |
Plac. | Namn | Klass | Tid |
2. | Fredrik Johnsson | Motion | 1:20:11 |
3. | Björn Engqvist | Motion | 1:23:36 |
18. | Göte Pettersson | Motion | 1:59:10 |
7. | Catrine Andersson | Motion | 2:05:11 |
8. | Kicki Arneback | Motion | 2:05:12 |
26. | Patrik Bergström | Motion | 2:11:37 |
10. | Anna Hilmersson | Motion | 2:15:38 |
12. | Carin Calleberg | Motion | 2:30:03 |
13. | Anneli Watts | Motion | 2:30:03 |
Plac. | Namn | Klass | Tid |
9. | Magnus Åkesson | Motion | 1:18:08 |
Inneserien 11/3 R
Inneserien
Plac. | Namn | Klass | Tid |
1. | Gustaf Leonardsson PB | Herrar | 0:09:17,69 |
9. | Björn Engqvist PB | Herrar | 0:10:18,02 |
1. | Liduina van Sitteren | Damer | 0:10:23,35 |
12. | Stefan Sager | Herrar | 0:10:47,30 |
15. | Eric Anderson PB | Herrar | 0:11:06,91 |
Inneserien 4/2 R
Inneserien
Plac. | Namn | Klass | Tid |
2. | Liduina van Sitteren PB | Kvinnor | 0:06:49,84 |
11. | Stefan Sager PB | Herrar | 0:06:53,55 |
12. | Björn Engqvist PB | Herrar | 0:06:57,44 |
15. | Henrik Hellborg PB | Herrar | 0:06:59,74 |
16. | Eric Anderson PB | Herrar | 0:07:07,60 |
EDP Murcia Maratón 2/2 R
EDP Murcia Maratón
Plac. | Namn | Klass | Tid |
84. | Jonas Svensson PB | Herrar | 3:22:15 |
Karlstad 6-timmars 1/2 R
Karlstad 6-timmars
Plac. | Namn | Klass | Tid |
9. | Torbjörn Sjölander | Herrar | 6:00:00 |
Inneserien 23/1 R
Inneserien
Plac. | Namn | Klass | Tid |
14. | Stefan Sager | Herrar | 0:05:28,39 |
2. | Liduina van Sitteren PB | Kvinnor | 0:05:28,90 |
15. | Björn Engqvist | Herrar | 0:05:31,28 |
16. | Henrik Hellborg | Herrar | 0:05:34,17 |
18. | Eric Anderson | Herrar | 0:05:41,74 |
28. | Roger Elimä | Herrar | 0:06:15,50 |
30. | Mikael Sandberg | Herrar | 0:06:27,60 |
Marieberg Galleria 6-timmars 5/1 R
Marieberg Galleria 6-timmars
Marieberg Galleria 6-timmars
Marieberg Galleria 6-timmars
Plac. | Namn | Klass | Tid |
11. | Tina Åbjörn | Kvinnor | 6:00:00 |
Plac. | Namn | Klass | Tid |
13. | Mikael Löf | Herrar | 6:00:00 |
Plac. | Namn | Klass | Tid |
7. | Kristofer Olsson | Herrar | 6:00:00 |